טהרת המשפחה

שיטה עתיקה וחכמה – שעובדת.

טהרת המשפחה

שיטה עתיקה וחכמה – שעובדת.

סוד עתיק שנשמר לאורך אלפי שנים

במשך אלפי שנים, נשים מכל העולם שומרות על סוד טהרת המשפחה, ובזכות השיטה המדהימה הזו זוכות להתחבר לעצמן ולהעצים את האהבה ביחסים בינן לבין בני הזוג שלהן.

טהרת המשפחה היא מצווה שמקיימים בני זוג נשואים. על פי השיטה, בני הזוג אינם מקיימים יחסי קרבה פיזית ביניהם, כל זמן שהאישה בנידה – כלומר, בימי הווסת החודשית ובימים שאחריהם, בזמן שהגוף מתנקה. זוהי תקופה מדהימה עבור בני הזוג לבלות ביחד, לקנות מתנות, ולהכיר עוד קצת, אחד את השנייה – ללא המגע הפיזי. 

בסוף התקופה הזו, האישה טובלת במקווה טהרה – מאגר מי גשמים שמטהר את הנפש. לאחר הטבילה, בני הזוג חוזרים זו לזרועות זה, מאושרים וקרובים מתמיד.

אולי תופתעי לגלות

ביהדות, טהרת המשפחה עומדת בחשיבותה במקום אחד עם

ברית המילה, בר המצווה, וצום יום הכיפורים, מצוות שרבים מקפידים לקיים, ובטח גם את.

נשים רבות אימצו בשנים האחרונות את טהרת המשפחה ושילבו אותה בחיי היומיום שלהן. אנחנו פה כדי להסביר לך איך.

מהם היתרונות של שמירת טהרת המשפחה?

בריאות הגוף

שמירת הטהרה שומרת על הבריאות שלך ומאפשרת לגוף להתנקות ולהתחדש. רוצה לדעת למה, בעצם?

יחסים וזוגיות

זוגיות מוצלחת היא זוגיות שמדלגת על המשוחות והמכשולים שהשיגרה מציבה לנו, ומכניסה ריגושים והתלהבות אל תוך החיים – באופן קבוע. אז, איך עושים את זה?

איזון הגוף והנפש מידע נוסף

איזון הגוף והנפש

הגוף הנשי מתחדש ומשתנה בכל יום, במהלך מחזורי. נוסיף לשינויים הללו גם את השינויים שהגוף עובר בהריון, בלידה ובהנקה. איך שמירה על טהרת המשפחה מאפשרת לך להיות קשובה לגוף שלך ולשמור על איזון נפשי?

הכוח הנשי

העצמה נשית זה כאן! אנחנו לא אוהבות לטשטש את מי שאנחנו. יש לנו המון סיבות להיות גאות בעצמנו. טהרת המשפחה מעצימה אותך ומאפשרת לך להתחבר לעצמך בצורה אותנטית יותר, מהבסיס. רוצה לדעת איך?