ארגון טוהר

נשים למען נשים - בכל שלב בחיים

 אנחנו פה בשבילך, מכל הלב.

ארגון טוהר

נשים למען נשים - בכל שלב בחיים

אנחנו פה בשבילך, מכל הלב.

כשטוב לך, טוב לכל המשפחה

האישה – היא הבית. לצערנו, במציאות הנוכחית נשים רבות חוות משבר ושחיקה הולכת וגוברת, כתוצאה מקצב החיים המהיר, הצורך בג'אגלינג אינסופי בין המשימות והמטלות השונות, והקושי למצוא זמן לעצמן תוך כדי השיגרה.

אנחנו מאמינות – שכשאת מאוזנת וקשובה לנפש ולגוף שלך – כולם מרוויחים, בן הזוג, הילדים וכל מי שסובב אותך.

אז מי אנחנו?

אנחנו טוהר, ארגון התנדבות נשי שהוקם כי הגענו למסקנה שהפתרון למצב המורכב הזה הוא פשוט הרבה יותר ממה שנדמה. הוא כאן, מתחת לאף… במסורת עתיקה בת אלפי שנים, שמביאה איתה שיטה מדהימה. 

הארגון שלנו קיים כבר מעל 30 שנה ומתקיים בזכות מתנדבות מדהימות שעושות את העבודה במסירות ומתוך אהבה גדולה. מה נותן לנו כוח? לראות כיצד לאט לאט החזון שלנו מתממש, ויותר נשים נחשפות לשיטת טהרת המשפחה ולקסם שלה, ונהנות מאיכות חיים מדהימה.

כן, טהרת המשפחה היא הרבה מעבר לכל מה שחשבת. היא מאפשרת לך להעצים את עצמך, להיות בריאה יותר, להקשיב לגוף שלך, להיות מאוזנת מבחינה רגשית, לחדש את הזוגיות ולהעמיק את יחסי החברות והקירבה עם בן הזוג שלך.

מה אנחנו עושות?

אנחנו כאן כדי לעזור, לייעץ, ללוות ולספר לך את כל מה שתרצי לדעת על השיטה המדהימה הזו – כדי שגם לך יהיה טוב יותר.

בנוסף, אנחנו פועלות כדי להקים מקוואות מעוצבים ברמה גבוהה, בארץ ובחו"ל, שיהפכו את הטבילה של מיליוני נשים לחוויה נעימה ומפנקת יותר.

מידי פעם אנחנו גם עורכות כנסים ומפגשים בנושאי העצמה נשית, איזון הגוף והנפש וטהרת המשפחה.

 

עוד נושאים מעניינים

בריאות הגוף
מזל אפוטה

כשמדע ורוח מתחברים ביחד.

כולנו מכירות את זה שעולים על טיסה ואז בסרטון ההדרכה מדגישים שבמידה ויש צורך במסכות החמצן חשוב שהאמא תדאג קודם כל לעצמה ואז לילדים שאיתה

קרא עוד »