45 שנות ניסיון זוגי ו 5 טיפים לחיזוק זוגיות לאורך זמן !

מעניין? שתפי !

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב reddit
שיתוף ב email

איך לשמור על זוגיות ארוכה, זוהי שאלת השאלות מבחינתי, יצא לי לשאול את עצמי לא מעט לפני שהתחתנתי, האם זה בכלל אפשרי?
לאחרונה יצא לי לבחון את מערכת היחסים שלי עם בעלי ב15 שנים האחרונות , וגיליתי שיש לי הרבה מה ללמוד, הוריי נשואים 45 שנים ובזכות התקופה הארוכה שלהם ביחד ובזכות הניסיון הזוגי שלהם (כן כן יש דבר כזה ניסיון זוגי) הם שיתפו אותי מניסיונם בדרך הארוכה שלהם לזוגיות ארוכה ומאושרת :

השתדלו להמעיט בביקורת – אף אחד לא מושלם, אבל יש דברים שאפשר להבליג עליהם , אין דבר כזה ביקורת בונה בזוגיות , זה מושג שאולי רלבנטי לחיי העבודה או חברות אבל בזוגיות כדאי להמעיט בביקורת, בהרבה מהמקרים זה מאוד פוגע.

תקשורת , תקשורת, תקשורת – זה בערך המוקד העיקרי לריבים החוסר בתקשורת , נצלו את זה שיש לכם אדם קרוב שאתם יכולים לחלוק ולשתף אותו בהכל שיסתכל עליכם בעין אמפטית ולא שיפוטית.

הומור – מרכיב עיקרי חובה, בחיים ובזוגיות בפרט! הומור גורם לנו לתחושה טובה , בזמן שאנחנו צוחקים בגוף מופרש חומר שנקרא אנדורפין וגורם לתחושה טובה ומצב רוח מעולה!

לנסות לראות את הצד השני – גם ברגעי כעס ממש קשים , לקחת את הזמן ולנסות לראות מעבר לעלבון שלנו . זה חשוב אנחנו שניים , צריכה לנסות לחשוב גם על הרגשות של הצד השני ,זה מרכך ומועיל מאוד להתפייסות.

זמן איכות – זה לא ההורים שלי אמרו כי מבחינתם זה לשבת ביחד במרפסת ולאכול אבטיח , מבחינתי זמן איכות זה זמן לבד ,ערב שמוקדש רק לשנינו, ארוחת ערב , שיחה אל תוך הלילה דברים שכבר לא עושים ככל שעובר הזמן , זמן שמתנתקים מהטלוויזיה , טלפון או כל דבר שאנחנו יכולים להישאב אליו ופשוט נמצאים ביחד.

הזוגיות שלך יכולה לפרוח ולהגיע לשיאים חדשים, בעזרת שיטה חכמה המתאימה את עצמה לגוף שלך!
השאירי פרטים ואנחנו נשוחח איתך בדיסקרטיות, *ללא עלות* וללא כל התחייבות מצידך

בואי להיות הראשונה לדעת על כל מה שחדש ומעניין

הירשמי לניוזלטר שלנו !